Başkan'ın MesajıDeğerli Hemşerilerim;

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tüm hemşerilerime hizmet etmek için çalışmalara başladık. Genç ve dinamik ekibimizle birlikte 2014 yılı içerisinde acil yapılması gereken çalışmaları masaya yatırdık. 6 aylık süre zarfı içerisinde birçok çalışma gerçekleştirdik. Sizler de takdir edersiniz ki kısa zaman zarfı içerisinde büyük işler yaptık.Belediyemiz ile Hacılar halkı arasındaki iletişim köprüsü oluşturmak amacıyla kurulan Alo 153 Beyaz Masa hattını oluşturduk. Hacılar halkı, ister telefonla, ister elektronik postayla, isterse de bizzat başvurarak her türlü sorun, öneri ve şikayetini Beyaz Masaya ulaştırabiliyor ve çözümü konusunda takip edebiliyor.

Hacılar Belediyesi olarak en alt kademeden en üst kademeye kadar güler yüzlü, nitelikli ve hızlı hizmet anlayışını benimseyerek hizmet üretip geleceğimizi şekillendiriyoruz.Belediyecilik çalışmalarını sadece yol, kaldırım, asfalt olarak sınıflandırmadan vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştıracak her alanda ekip arkadaşlarımızla birlikte projeler üretiyoruz.Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması, daha da önemlisi güzel İlçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

Sorunları çözen bir anlayışla sürdürdüğümüz hizmet standardımızı vatandaşlarımızın desteğiyle her gün daha da yükseltmekteyiz.Daha modern bir Hacılar için hep birlikte el ele vererek nitelikli güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum. Geleceğe yönelik yaptığımız bu yatırımların giderek artması için siz değerli halkımızın dua ve desteğine her zaman ihtiyacımız var. Sağlıklı, huzurlu ve kaliteli bir yaşam için bizler her zaman çalışacağız.

Tek gayemiz, bize gösterilen teveccühe hizmetimizle layık olmaktır.

Saygı ve Sevgilerimle...

Doğan Ekici

Hacılar Belediye Başkanı