DEVLET BABA YARDIM ELİNİ UZATTI


Hacılar Kaymakamlığı ve Hacılar Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projeleri ile ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunuluyor.

Hacılar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Hacılar Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen projeler ile ilçede ikamet eden yardıma ihtiyaç duyan ailelere destek sağlanıyor. Bu kapsamda Kaymakam Haluk Sezen ve Belediye Başkanı Doğan Ekici ilçede ikamet eden ailelere ziyarette bulundu.

                Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Belediye olarak vatandaşların yanlarında olduklarını ifade ederek “ Gece gündüz demeden ilçemiz için çalışıyor ve Hacılar’ın modern bir kent haline gelmesi için çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızın yanı sıra sosyal sorumluluk hizmetleri kapsamında ilçemizdeki yardıma muhtaç ailelere ulaşarak onların da ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz." dedi.

Yapılan çalışmalarla ihtiyaç sahibi ailelere Devletin yardım elini uzatmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kaymakam Haluk Sezen ise, "Kaymakamlığımız ve Belediyemiz işbirliği ile Devlet Baba Projesi, Eğitime Sıcacık Destek Projesi, Sağlıklı Bir Hayat İçin Gıda Desteği Projesi ve Şefkatli Eller Projesi ile ilçemizde yaşayan ve yardıma ihtiyaç duyan ailelere Devletimizin yardım elini uzatıyoruz. Yaptığımız çalışmaların ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.