HACILAR KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNDE SONA DOĞRU


 Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan, Hacılar Kentsel Dönüşüm Projesi 1. etap 200 dairenin yapım çalışmalarında sona geldiklerini ifade etti. Özdoğan, konutların anahtar teslimini Kasım ayında yapacaklarını söyledi.

Hacılar tarihinin en büyük projesi olan ve ilçeye, bin 101 konutun yapımı ile modern bir görünüm kazandıracak olan Kentsel Dönüşüm projesi 1’inci etap yapım çalışmalarını yerinde inceleyen ve yapımı tamamlanan daireleri gezen Başkan Vekili Bilal Özdoğan, konutların yapımında yüzde 88 seviyesine geldiklerine vurgu yaptı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özdoğan, sözlerine şöyle devam etti;

“Kentsel Dönüşüm Projemizde sona doğru diyoruz inşallah. Son derece ferah, son derece rahat, her türlü malzemede en güzel ve kalitede seçilip inşa edilen bir daire de bulunuyoruz. Bütün alanımızda yüzde 88 seviyesindeyiz. Bu dairede ise yüzde 95 seviyesinde bir bitim noktasındayız. Buradan hemşerilerime hayırlı olsun diyoruz. Emeği geçen Başta Doğan Ekici Başkanım olmak üzere tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah vatandaşlarımız karda kışta soğukta kalmadan, modern, ferah ve rahat mekânlara kavuşurlar. Yaşam boyu sağlık ve huzur içerisinde yaşarlar. İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.”